| piątek 19 kwietnia | 19:04:57

Dziś są imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Artykuły / Konkursy;

dodane w wtorek 12 listopada 2019 r., przez Kinga Weis

1. W związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w naszej szkole, zapraszamy uczniów klas II i III do udziału w indywidualnym konkursie plastycznym:

„PRAWA DZIECKA - OCZAMI DZIECI.”

Podpisane prace konkursowe prosimy składać w gabinecie psychopedagoga szkolnego do 26.11.2019r. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody!

Organizator: Kinga Weis - psychopedagog;

2. Konkurs "Nie hejtuję - reaguję." organizowany jest przez Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę z siedzibą w Warszawie. Szczegóły dot. prac konkursowych, terminów i nagród, znajdziecie  w załączonym regulaminie.

3. Konkurs "Miej przyjaciół miły, nie używaj siły – młodsi rysują, starsi rymują!” organozowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa (regulaminem), dołączonym w formie załącznika.

Serdecznie zapraszam do udziału. Życzę wielu wspaniałych pomysłów, powodzenia!

Kinga Weis;