| czwartek 18 kwietnia | 23:28:46

Dziś są imieniny: Boguslawy, Apoloniusza

Artykuły / RODZINNY SŁODKI CZWARTEK

dodane w czwartek 9 stycznia 2020 r., przez Karolina Wsolak
Dnia 16 stycznia 2020r. od godz. 18:00 do godz. 19:00 uczniowie Zespołu Szkół w Nekli zapraszają rodziców, babcie, dziadków, przyjaciół, symatyków oraz wszystkich chętnych do Nekielskiego Ośrodka Kultury na Rodzinny Słodki Czwartek.

Podczas rodzinnego spotkania uczniowie naszej szkoły przedstawią Teatr Cieni - od stworzenia do narodzin - oparty na cytatach z Biblii. W trakcie całego wydarzenia trwał będzie integracyjny kiermasz domowych wypieków :-)
Zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup 25 egzemplarzy Pisma Świętego. Klasa katechetyczna zostanie wyposażona w Biblię dla każdego ucznia, którą dotychczas musiał przynosić z domu. Biblia w szkole jest i będzie wykorzystywana nie tylko na lekcjach religii dlatego bardzo zależy nam aby dostęp do niej był ułatwiony.