| niedziela 28 kwietnia | 07:07:28
| niedziela 28 kwietnia | 07:07:28

Dziś są imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa

Artykuły / AKCJA TOLERANCJA!

dodane w czwartek 23 listopada 2023 r., przez Marek Wasiak

AKCJA TOLERANCJA!

16 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W tym dniu wychowawcy i nauczyciele przygotowali dla uczniów pogadanki, filmy edukacyjne i inne zadania nawiązujące do tolerancji i szacunku. W klasach 1-3 powstały m.in. klasowe kociołki,  do których wrzucone zostały wykonane przez dzieci magiczne składniki tolerancji. W starszych klasach odbyły się dyskusje i debaty na temat tolerancji, oceniania przez pryzmat stereotypów i otwartości na inność.

Podsumowaniem akcji jest film – wywiad reporterski, nagrany przez uczniów 8 klasy , w którym młodzież zadaje pytanie dzieciom i pracownikom szkoły: „Czym dla  Ciebie jest tolerancja?”. Zapraszamy do obejrzenia.

Zespół ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej.