| poniedziałek 29 kwietnia | 03:20:55

Artykuły / Szkolne walentynki

dodane w sobota 17 lutego 2024 r., przez Marek Wasiak
Szkolne walentynki

W piątek (tj. 9.02.) w naszej szkole zapanował duch walentynek. Świętowaliśmy ten przemiły obyczaj z wyprzedzeniem z uwagi na to, że w tym roku 14 lutego przypada w ferie. Z tej okazji kursowały aż dwie poczty walentynkowe, które pracowicie uwijały się od pierwszej lekcji, roznosząc kartki, karteczki i karteluszki wypełnione po brzegi miłymi słowami i serdecznymi życzeniami. Zapewne sprawiły one wiele radości - zarówno adresatom, jak i nadawcom :) „Serduszkowa” atmosfera unosiła się również na szkolnym korytarzu. Ci, którzy chcieli wyrazić ciepłe, przyjazne uczucia wobec innych, mogli wyciągnąć z pudełka papierowe serduszko, napisać na nim „walentynkowe” słowa i zawiesić je na sznurku, tworząc „łańcuszek życzliwości”. Zainteresowanie było tak duże, że zabrakło serduszkowych karteczek, co może być istotną informacją dla przyszłorocznych organizatorów szkolnych walentynek ;) Dużo pozytywnych emocji wzbudziła też nasza oryginalna, „serduszkowa” „fotobudka”.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z możliwości sfotografowania się przy niej. Koniecznie zobaczcie krótką fotorelację ze szkolnych walentynek!

Galeria zdjęć: Szkolne walentynki

Szkolne walentynki - Zdjęcie: 1/12