| środa 24 kwietnia | 23:34:39
| środa 24 kwietnia | 23:34:39

Dziś są imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Artykuły / Poznajemy tajniki HTML !!! Strona Michała Mendzelewskiego.

dodane w niedziela 15 stycznia 2017 r., przez Marek Wasiak
          Umiejętność tworzenia stron internetowych jest bardzo ważnym elementem obsługi dzisiejszych systemów. To właśnie na witrynach internetowych odnajdujemy interesujące nas informacje. W ramach kółka informatycznego uczniowie poznają strukturę budowy strony internetowej, tworząc własne projekty. Samodzielne napisanie strony www, jest czasochłonne ale efekt naszej pracy daje dużą satysfakcję.
Przykładem strony napisanej samodzielnie przez ucznia naszej szkoły, jest praca Michała Mendzelewskiego z klasy VI. Strona napisana została w języku html wraz ze stylami css. Jest to wspaniały przykład tego, że przy odrobinie chęci możemy samodzielnie tworzyć własne projekty, a programowanie może okazać się bardzo interesujące.
Gratuluję Michałowi strony, którą umieściłem na szkolnym serwerze. Stronę można zobaczyć klikając na poniższy link.
                                                                                                                                                                                                                                     Marek Wasiak