| wtorek 16 kwietnia | 14:58:25

Dziś są imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Artykuły / SUPERMATURZYSTA - JĘZYK POLSKI

dodane w piątek 19 maja 2017 r., przez Agnieszka Kotowicz
              W piątek 19 maja 2017 roku odbył się finał projektu „Supermaturzysta”. Tym razem uczniowie z powiatowych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali zaproszeni do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza we Wrześni. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klas IIA i IIB w składzie: Julia Begier, Marta Czyżewska, Mateusz Irski, Marcin Górniak, Zuzanna Nowakowska i Natalia Polańska.
Uczniowie przygotowywali się do podsumowania podczas zajęć w II semestrze roku szkolnego.  Od godziny 13.00 do 13.45 pisali test, który sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość frazeologizmów oraz części mowy.  Po napisaniu testu,  wszyscy otrzymali drożdżówki i sok.  Mogli również podzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami.
W tym projekcie nie ma zwycięzców – wygranymi są Ci, którzy pracowali podczas zajęć. Każdy z naszych uczestników zdobył ponad 60% możliwych punktów. Serdecznie gratuluję wszystkim zaangażowanym i dziękuję za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły w tak ważnym projekcie. Do zobaczenia z rok!

Agnieszka Kotowicz