facebook Zespół Szkół w Nekli
   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| piątek 19 stycznia | 15:59:17

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • ZIma4
  • Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Powiatowy Konkurs Mistrz Rachunków klas V i VI

dodane w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r., przez Anna Frąszczak

Tymoteusz drugi, Michał piąty!
 

24 kwietnia w SSP2 we Wrześni odbył się Powiatowy Konkurs Mistrz Rachunków klas V i VI. Uczniowie w ciągu 30 minut musieli podać wyniki 100 działań. Punktowane były rozwiązania podane w najprostszej postaci. Obliczenia wykonywane były w pamięci. Zwycięzcą został uczeń, który podał największą liczbę poprawnych rozwiązań w najkrótszym czasie. W konkursie udział wzięło 27 uczniów z 16 szkół podstawowych powiatu wrzesińskiego. Tymoteusz Handkiewicz uzyskał 94 punkty (tylko jeden punkt mniej od zwycięzcy) i zajął II miejsce, a Michał Mendzelewski 88 punktów co dało mu piątą lokatę.

Gratulujemy Tymkowi i Michałowi, uczniom klasy VIb Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nekli.

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Powiatowy Konkurs Mistrz Rachunków klas V i VI

24kwietnia17.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.