| czwartek 28 marca | 23:32:07

Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Artykuły / Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie

dodane w piątek 17 listopada 2017 r., przez Urszula Zielińska

W środę, 15 listopada, uczniowie III klas gimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniu         z posłem na Sejm RP panem Bartoszem Józwiakiem z Kukiz’15. Parlamentarzysta bardzo chętnie zgodził się przyjechać do naszej szkoły, aby omówić historię i zasady funkcjonowania Sejmu Polskiego oraz wyjaśnić na czym polega praca posła. Aby zainteresować uczniów w czasie wystąpienia, opowiadał ciekawostki związane z władzą ustawodawczą. Po prelekcji młodzież miała możliwość zadawania pytań, na które zaproszony gość udzielał bardzo chętnie odpowiedzi.

Spotkanie z posłem to niecodzienne wydarzenie, które było z pewnością dla gimnazjalistów bogatym doświadczeniem i ciekawą lekcją wiedzy o społeczeństwie.

Urszula Zielińska

Galeria zdjęć: Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie

Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie - Zdjęcie: 1/5
Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie - Zdjęcie: 2/5