facebook Zespół Szkół w Nekli
   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| piątek 19 stycznia | 16:26:34

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • ZIma4
  • Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów

dodane w wtorek 9 stycznia 2018 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

      Dnia 4 stycznia 2018 roku uczniowie k­­­lasy Ib wybrali się do Przedszkola Akademia Talentów, aby pokazać młodszym kolegom i koleżankom przedstawienie jasełkowe pt. "Do stajenki". Dzieci z radością obejrzały występ, podczas którego mogły poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz włączyć się do wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek.  Maluchy uważnie śledziły losy biblijnych postaci. Wszystkim podobały się stroje, dekoracja. Występujący wprowadzili widzów w prawdziwie świąteczny nastrój. Na koniec przedszkolaki brawami i okrzykami nagrodzili młodych aktorów.
     Odgrywanie ról, które w większości przypisane są osobom dorosłym oraz klimat i przesłanie opowieści, za każdym razem wywołują wzruszenie wśród widzów i występujących. Bardzo dziękujemy pani dyrektor Angelice Kurzawie za zaproszenie do przedszkola i mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie.

Galeria zdjęć: Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów

001.jpg
018.jpg
017.jpg
016.jpg
015.jpg
013.jpg
010.jpg
008.jpg
007.jpg
006.jpg
005.jpg
004.jpg
003.jpg
002.jpg
019.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.