facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1322524 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 24 maja | 21:59:12

Dziś są imieniny: Joanny, Zuzanny

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Październikowa zbiórka zakrętek

dodane w wtorek 20 listopada 2018 r., przez Mariola Olejnik
Październikowa zbiórka zakrętek


     W tym miesiącu zebraliśmy 38 kg zakrętek. W zbiórce uczestniczyły następujące dzieci: Ola Górna, Aleks Młodzikowski, Tymek Sporakowski, Lenka Grzeszczyk, Krystian Kubiak, Marysia Jóźwiak, Lenka Rudzińska, Kinga Mueller, Patryk Kowalczyk, Oskar Mrówczyński, Kacper Burdajewicz, Lena Prałat, Julia Kluczka, Bartek Bojarski, Kuba Baum, Oliwia i Sebastian Telega. Dziękujemy za zebrane zakrętki i informujemy, że akcja trwa nadal.

 

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.