facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1322381 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 24 maja | 20:51:06

Dziś są imieniny: Joanny, Zuzanny

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / XIX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O złotą stalówkę”

dodane w wtorek 12 lutego 2019 r., przez Agnieszka Kotowicz

12 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni odbył się finał XIX Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „O złotą stalówkę”. Uczestnicy podzieleni byli na dwie kategorie: gimnazjum (wraz z klasami VII i VIII) oraz szkoły ponadgimnazjalne. Reprezentantkami naszej szkoły były: Elżbieta Bachorz, Oliwia Bulińska oraz Julia Kramska. Dziewczyny musiały zmierzyć się z nie najłatwiejszym tekstem dotyczącym wątków patriotycznych w literaturze. Poziom był niezwykle wysoki i niestety żadna z nich nie stanęła na podium. Niemniej jednak dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i godną reprezentację naszej szkoły!
Agnieszka Kotowicz

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.