| sobota 20 kwietnia | 12:07:37

Dziś są imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Artykuły / Pedagog / Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji 2019

dodane w niedziela 6 października 2019 r., przez Kinga Weis

"Tegoroczny Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji zaplanowany jest na dni od 07 do 13 października.

Nauczyciel bliżej dziecka z dysleksją to temat, który ma nas zachęcić do refleksji nad tym, jak możemy odpowiadać na potrzeby naszych podopiecznych, konkretnych osób, uczniów, ale też rodziców, którzy pozostają z nami w kontakcie i opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu." *

W związku z powyższym, serdecznie zachęcami do zapoznania się z załączonymi materiałami              i kontaktu z terapeutami pedagogicznymi, psychopedagogiem i pedagogiem Zespołu Szkół w Nekli,      w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. diagnozy dysleksji, terapii i zajęć korekcyjno - kompensacyjnych.

* http://ptd.edu.pl/etsd2019.html