Nasza strona została odwiedzona 9009872 razy.
Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Lp. | Nauczyciel | Nazwa przedmiotu, rodzaj prowadzonych/przydzielonych zajęć |
1. | Anna Augustyniak- Bączkowska | Język polski |
2. | Bajołek Aneta | Pedagog/ doradca zawodowy Chemia
|
3. | Bandosz Izabela | Język angielski |
4. | Budzyńska Anita | Zajęcia korekcyjno kompensacyjne Zajęcia terapeutyczne Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się Zajęcia rewalidacyjne |
5. | ks .Czarnecki Waldemar | Religia |
6. | Agnieszka Dolata | Religia |
7. | Kopowska – Babraj Olga | Język angielski
|
8. | Małek – Filipczak Magdalena | Język polski
|
9. | Frankiewicz Halina | Język niemiecki
|
10. | Frąszczak Anna | Matematyka Praca z uczniem zdolnym ( matematyka)
|
11. | Nowak – Głowacz Julia | Język niemiecki Logopedia |
12. | Grzegorczyk Izabela | Język polski Etyka |
13. | Hadada Iwona | Matematyka |
14. | Ignaszak Agata | Wychowanie fizyczne Gimnastyka korekcyjna |
15. | Izydorczyk Longina | Zajęcia świetlicowe Zajęcia techniczne |
16. | Jackowski Mateusz | Wychowanie fizyczne |
17. | Marta Kaczmarczyk | Wychowanie fizyczne Gimnastyka korekcyjna SKS |
18. | Katarzyna Kaźmierczak | Pedagog - nauczyciel wspomagający |
19. | Konecka Zofia | Informatyka Zajęcia komputerowe |
20. | Koralewska Iwona | Przyroda Biologia Szachy |
21. | Kotowicz Agnieszka | Język polski Historia Historia i społeczeństwo |
22. | Kubacka Aldona | Plastyka Wicedyrektor |
23. | Kulczak Katarzyna | Edukacja wczesnoszkolna |
24. | Maciejewska Dorota | Język polski Historia |
25. | Michalak Małgorzata | Geografia Przyroda |
26. | Migdalska Barbara | Edukacja wczesnoszkolna |
27. | Mitkowska Magdalena | Muzyka Zajęcia techniczne Plastyka |
28. |
| Język angielski |
29. | Najtkowska Jolanta | Edukacja wczesnoszkolna |
30. | Najtkowska Magdalena | Wychowanie fizyczne Gimnastyka korekcyjna SKS |
31. | Nowacka Ewa | Religia |
32. | Nowacki Hubert | Wychowanie fizyczne SKS |
33. | Nowaczyk Anna | Edukacja wczesnoszkolna Technika |
34. | Nowak Agnieszka | Plastyka Technika Logopedia |
35. | Marta Paradowska | Zajęcia świetlicowe |
36. | Paszkowiak Przemysław | Wychowanie do życia w rodzinie Przyroda |
37. | Magdalena Płóciennik | Matematyka
|
38. | Potejko Katarzyna | Biblioteka Czytelnia |
39. | Przyjemska Elwira | Język angielski |
40. | Marta Kuszak | Język angielski
|
41. | Stachowiak Hanna | Edukacja wczesnoszkolna |
42. | Strzyżewska Małgorzata | Wychowanie fizyczne SKS |
43. | Szczepańska Gabriela | Edukacja wczesnoszkolna
|
44. | Szymczak Małgorzata | Matematyka
|
45. | Wasiak Marek | Informatyka Zajęcia komputerowe
|
46. | Weis Kinga | Psychopedagog |
47. | Wejherowska Mariola | Język polski Czytelnia |
48. | Wojciechowska Maria
| Edukacja wczesnoszkolna |
49. | Wojtkowiak Katarzyna
| Edukacja wczesnoszkolna |
50. | Wożniak Maciej | Wychowanie fizyczne Gimnastyka korekcyjna SKS |
51. | Zielińska Urszula | Historia Wiedza o społeczeństwie |
52. | Tomasz Tritt | Fizyka |
53. | Kowalska Beata
| Wychowanie przedszkolne Wicedyrektor
|
54. | Olejnik Mariola
| Wychowanie przedszkolne
|
55. | Pawlak Barbara | Wychowanie przedszkolne
|
56. | Anna Lajtlich | Wychowanie przedszkolne
|